Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit szedhetek...

Szoptatás alatt mit szedhetek be torokfájásra, köhögésre, náthára? Milyen óvintézkedéseket érdemes ilyenkor tenni, hogy lehetőleg ne fertőzzem meg a kislányomat? Eléggé aggódok érte mert még csak három hetes.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább gyógyteát igyál, mézeset, estére tegyél félbevágott vöröshagymát az ágyad mellé, az illóolaja ugyanis nagyon erős antibakteriális hatású, és reggelre a váladékot is feloldja. Igyál sokat, "mosd ki" a szervezeted:)!

A kicsid érdekében azt tudod tenni, hogy minél többet szoptatod, hiszen nagy valószínűséggel már kapcsolatba került illetve kivédhetetlen, hogy kapcsolatba kerüljön a bacikkal, a szopival viszont egyből át is adod neki a már termelődő ellenanyagokat!

2011. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Stodal, sinupret! Megfáztam a vajúdóban, ez a két szer kapart össze 6hét alatt. Szoptasd nyugodtan, átmegy az immunanyag. Az enyém az alatt a 6hét alatt vígan gyarapodott:-) Jobbulást!
2011. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Panadol extrát szedtem, és tantum verdét. Meg persze sok meleg teát.
2011. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és párologtass kamillavirágot pár csepp eukaliptusz olajjal!
2011. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat. Remélem hamar rendbe jövök, kismanómnak pedig kutya baja sem lesz!
2011. dec. 15. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy közbekotyogok, de egy 3 hetes baba mellett TILOS!!!! eukaliptusz olajat még kis mennyiségben is párologtatni. A babáknál légzéskimaradást, leállást okozhat!!!!!


Aromaterapeuta anyuka

2011. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum-homeos bogyók, szerintem nagyon jók, én ezt szeDtem. Illóolajat pedig tényleg tilos baba mellett!
2011. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!