Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos nem elég a tejcsim,3...

Sajnos nem elég a tejcsim,3 hónapos elmúlt a kisfiam, milyen pépeket csinálhatok neki? recepteket is várok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarsz 3 hónaposan pépeket adni neki? Adj tápszert, ha kevés a tej, szegénynek hagy erősödjön még az emésztőrendszere.

Majd egy hónap múlva ha nagyon akarsz rohanni, elkezdhetsz hozzátáplálni.

2012. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Adj neki tápszert.
2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%

a legtöbb pépet 4 hónapos kortól ajánlják.

3 hónaposan még inkább tápszert adj neki, ha nem elég az anyatej.

(nem vagyok hozzátáplálást csak 6 hónapos kortól mániás, mi is 4 hónaposan kezdtük.)

2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
írjon fel a gyerekorvos tápszert, ráértek még a pépekkel, legkorábban 4 hónaposan lehet lekezdeni a hozzátáplálást
2012. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Tápszert soha nem adnék neki,ez a baj sok anyukába egyből TÁPSZERT,hát köszi neem
2012. jan. 17. 14:31
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te okosabb vagy, mint az orvosok... Nem akarlak megsérteni, de tudod egyáltalán mi a tápszer, hogy ennyire tiltakozol ellene? Ha kevés az anyatej, vagy sűrűbben szoptatsz vagy veszel anyatejet mástól vagy marad a tápszer... Egy 3 hónapos baba 12 herte még a pocidban volt. Az emésztőrendszere képtelen lenne feldolgozni megfelelően a szilárd ételt... Nem értem ezt a bármi csak ne tápszer hozzáállást.. pedig én tudtam szoptatni a gyerekeimet, szóval nem volt szükség tápszerre. De ha nem lett volna más, inkább tápszer 6 hónapig, minthogy pépeket adjak egy néhány hónapos babának...
2012. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
86%
A mai tápszerek már megbízhatóak. Tápláló és egészséges. A gyereked még kicsi a péphez, tönkrevágod az immunrendszerét vele. Ráadásul hasfájós lesz.
2012. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
76%
És ha egyáltalán nem lett volna tejed akkor mit adnál neki??? MIért kell ennyire ellenezni a tápszert.... akkor adj neki 4 hós kortol adhato tejpépet. Vagy kényszerérett behozatal üzleti barackot,esetleg üvegeset,vagy őszi poshadt almát....nemtudom ezek mitől jobbak mint a tápszer.Vagy főzz neki krumplit répával csak az meg lehet hogy nagyon meg fogja fogni.
2012. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
73%
Pedig a tápszer nem az ördögtől való ám. Mondom ezt úgy, hogy én nem adtam a lányomnak, mert volt tejem, de ha nem lett volna, biztos, hogy adok, hiszen nem méreg. Viszont a babád gyomra még nincs felkészülve más táplálék befogadására, de te tudod. Ez esetben viszont ne kérdezz, ha úgysem fogadod el mások válaszát. Nem véletlenül nem ajánlják a hozzátáplálást 4 hónapos kor előtt.
2012. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy a mai tápszer megbízható???nem megbántani akartalak benneteket bocsánat ha úgy jött le,én csak a legjobbat szeretném a bébinek és olyan rossz érzés kimondani hogy tápszeres!!és melyik fajta a leg megfelelőbb???
2012. jan. 17. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!