Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez valóban kereslet-kínálat?

Ez valóban kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés
Babóm 4hónapos,szopik,de csak annyi tejem van,ami épp elég neki.Gyarapodása is még éppen megfelelő.Fejni viszont nem tudok,teli ciciből is max 40-et sikerül,míg a babám 140-et kiszív.Aventes kézi mellszívóm van.Talán nem indul be vele a tejleadó reflex vagy beállt a cicim a kereslet-kínálat szerint?Nem lehet,hogy nincs elég tejem?Hol a határ a kettő között?
2009. jún. 5. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 4 hónapos,én már régen nem fejem . Annyi tej van amennyi neki kell. Ha nyugodt a két etetés között( nálunk ez van mikor 2 óra)akkor ne aggódj,van elég tejed, az,hogy nem tudsz fejni, az nem azt jelenti, hogy nincs is benne. Vagy ha mégis fejni akarod a maradékot próbáld meg kézzel, mert a kézi fejés hasonlít leginkább a baba szopizásához.További jó szopizást nektek:))
2009. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális jelenség ez nálad! Igen, a babád igényeinek megfelelően van tejed! Azt tudni kell, hogy a baba sokkal jobban ki tudja szívni a tejet a mellből, mint te a fejővel. Ők sokkal ügyesebbek, ezért ők többet is tudnak enni. Biztos, hogy elég a tejed, ha a babád étkezések után kiegyensúlyozott, akkor nincsen gond!
2009. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 11 hónapos, 2 hete hagyta abba a szopizást és SOHA nem fejtem le a maradékot.
2009. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!