Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Köménymagtea a baba hasfájásra...

Köménymagtea a baba hasfájásra és tejszaporításra tényleg jó? Naponta mennyit kell inni és hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Mennyi köménymagot kell tenni mennyi vízhez, és naponta mennyit kell meginni hogy jó legyen? a baba hasfájásra akkor is jó, ha én iszom? mert neki nem szeretnék az anyatejen kívül semmit adni. most nem olyan válaszokat kérnék, hogy negatív tapasztalataim vannak meg stb, csak azt, hogy ha én iszom jo e és hogyan kell. köszi
2012. febr. 24. 11:30
 1/2 xStefix ***** válasza:
100%

Elkészítést nem tudok mondani, de csak annyi észrevétel, hogy egyes babáknak tényleg jó a kömény, másokat viszont még jobban megvisel. Úgyhogy elsőre mindenképp óvatosan próbáld, kis mennyiséggel.

És igen, úgy is jó lehet, ha csak te iszod, de ez is változó.

2012. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÉN babócám is hasfájos volt nagyon mindent kipróbáltam,nekem a köményes dolgoktól én ittam még jobban kihozt a hasfájását.Nemtudom mennyi idős a babád de betöltött 1 hónaptol lehet adni neki GRIPPEN WATERT patikába lehet venni nagyon jó napi 3 szor 5ml kell adni kajcsi elött.Illetve én vettem gyogyászati szaküzletben szélcsövet be kell krémezni és bedugni a baba popojába és megszabadítja a kellemetlen gázoktól a babát(nem fáj neki ez egy vékony puha gumicső erre a célra fejlesztették ki)illetve nagyon nézd meg mit eszel meg.Hasfájás mentes napokat kívánok:)Nekünk 3.hónapban eggyik napról a másikra mintha elvágták volna a hasfájást.
2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!