Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez komoly lehet, vagy elofordu...

Ez komoly lehet, vagy elofordult massal is?

Figyelt kérdés

Oktoberben szultem,kislanyom meg szopizik. Januarban megjott, de februarban nem. Terhes biztos nem vagyok.Van erre valami egyszeru-esszeru magyarazat, vagy "rohanjak" a dokihoz?

Koszi a valaszokat!


2012. febr. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, főleg ha még szoptatsz. Ilyenkor időbe tellhet, hogy visszarendeződjön a ciklus, és szoptatás alatt még nehezebb. Van aki nem is menstruált egyáltalán amíg szoptatott.
2012. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem rendszeres a mensi és lehet több időszak kihagyás is kettő között, de ha ez sokáig rendellenes azért keresd fel az orvosodat.
2012. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még megjöhet.

Az első ciklusok akár 40 nap körülire is nyúlnak, ez teljesen normális, meg az is, ha kimarad egy.


Szóval "ne rohanj sehová", csak tarts magadnál mindig készenléti felszerelést és kerüld a világos színű nadrágokat... :o)

2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, megnyugodtam. Az elso gyereknel nem volt ilyen, ezert lepodtem meg.
2012. febr. 27. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Moncsa:szia nekem a 2dik fiamnál 6honaposan meg jött aztán csak 1éves kora után most 11honapos a lányom még nem jött meg
2012. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!