Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előfordulhat, hogy valakinek...

Előfordulhat, hogy valakinek nincs lyuk a mellbimbóján?

Figyelt kérdés
Anyukám nem tudott engem rendesen szoptatni mert olyan pici sugárban jött a tej én pedig gyenge voltam. A mellbimbómon pedig nem látok semmi lyukat. Kellene egyáltalán lennie? Vagy hogy van ez?
2007. aug. 6. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! E mellbimbón nem kell luknak lenni!

Ha lenn, az elég nagy baj lenne!

A tej nem egy nagy látható lukból jön, hanem a bőr pórusain keresztül.

Anyukádnál inkább az lehetett abaj, hogy kevés volt a teje, illetve a te gyengeséged!

2007. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fejlodesi rendellenessegek,de nem valoszinu.
2007. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyucid ezt valószínűleg rosszul tudja. A gyermek a nyelvével a szájpadláshoz szorítja a mellbombót. A szájacskáján lévő szopópárna segít neki abban, hogy vákumot hozzon létre a szájában és a nyelvének mozgatásával préseli ki a tejet a tejöbölből. Nincsenek látható nyílások a mellbimbón, de amikor szoptatni fogsz, már látni fogod, hogy mégis vannak. :):) mikor fejed a melledet, jól látható, hogy hol spriccel ki a tej.

Lehetséges, hogy anyukádnak ne volt elég teje, mert te lustán szopó kisbaba voltál. Vannak módszerek amivel lehet nöcvelni a tej mennyiségét. És sokat, sokat kell szoptatni, mert az növeli igazán!! :))

Itt találsz rengeteg hasznos infót: www.lll.hu

2007. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!