Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 napos a kisbabam es meg nem...

2 napos a kisbabam es meg nem indult be a tejem ez normalis? Vagy meg belovelhet a tej? Nagyon szeretnenk szoptatni, ra is teszem de nem akar beindulni?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tök normális :)

aludj a babáddal, amikor ébren van folyamatosan ciciztesd, de legalábbis minél gyakrabban. Igyál sokat és be fog indulni. az első napokban ez a lényeg, még nem isznak nagy mennyiségeket.

2012. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tedd rá nagyon sokat, ha van mellszívód avval is szívhatsz! igyál sokat! de azért 4lietrnél ne többet mert az is lehet gond.
2012. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy vasárnap este 9-kor szültem,szerdán délután indult meg a tejem,tényleg nagyon sokat kell ciciztetni,az segít.

18 hónapig szoptattam,6 hónapig csak anyatejet kapott a kisfiam.Türelem,be fog az indulni Neked is! :)

2012. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom, csaszaros vagyok lehet azert sem indul be olyan hamar nem?
2012. márc. 21. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, és nekem a 7. napon indult be.
2012. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam.Vasárnap reggel császároztak már estére volt egy pici előtejem majd semmi.Szerdára indult be ,sok folyadékot ittam főleg ásványvizet és az első pár napban folyamatosan cicin volt a baba és a bimbóm is sebes lett de megérte.
2012. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is császáros voltam mindkettővel, az elsővel csütörtök hajnalban műtöttek, péntek éjjel már örjöngeni tudtam volna, annyira fájt mindkét mellem, le is kellett fejni mert annyi lett, hogy a picur nem tudta nyelni, 16 hónapig szoptattam, de időközben jött a tesó és már kényelmetlen volt a pocakkal szoptatni, a kicsivel délben műtöttek ész szombat hajnalban lett elég tejem. Ígyál sokat, csáaszár után amúgy is kell, mert műtét előtt és alatt nagyon sok folyadékot veszt a szervezet. ( engem 4 órát töltöttek fel utána) nagyon hasznos a Laktoherb tea, tedd minnél gyakrabban mellre a kicsit, mégha fáj is, hidd el megéri... Sok szerencsét, jó egészséget a babához
2012. márc. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én szombaton szültem, szerdán, ahogy hazaértünk és le tudtam ülni a nyugiban, belövellt, folyt a tejem.

igen, a császártól is tolódhat.


2 óránként tedd mellre, sok bőrkontaktus érje, igyál (sima vizet) és pihenj sokat!

2012. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sumergo ***** válasza:
Pénteken volt a császárom, hétfő reggelre lett tejem, de addig is rengeteget lógott a cicin a lányom, időnként még jól is lakott az előtejjel, nekik még nem kell sok. :-)
2012. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első babámmal a negyedik nap estéjén lövellt csak be a tej. Több mint három évig szopott, és hat hós korig csak anyatejet kapott. Ne izgulj, nem mindenkinek indul be a teje a szülés napján, sőt az a legritkább. Igazából több hétig tart a dolog, mire a kereslet kínálat kialakul. Tedd csak cicire, ilyenkor is van pár csepp, és az tele van immunanyagokkal. :)
2012. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!