Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 Hete nem szoptatok, a jobb...

Bubu18 kérdése:

1 Hete nem szoptatok, a jobb mellemben találtam egy csomot, érzem hogy még van egy kis tejem de a csomo nagyon fáj. Mit javasoltok? Menjek orvoshoz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hideg vizes borogatással apasztottam.

2012. ápr. 9. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
meleg vízzel borogasd és ha fáj is masszírozd ki a csomót! Az a tejtől van, ki kell masszírozni, mert begyullad!!!!!!
2012. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csomót ki kellene masszíroznod, azért van ott, és azért fáj, mert begyulladt:(

Meleg víz alatt próbálkozz, muszáj lenne, mert ha betokosodik, akkor ki kell nyitni, az rosszabb:(

2012. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, és fejd le a maradék tejet!!!!!
2012. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már mindent leírtak:

meleg vizes borogatás majd masszírozás, végül fejés.

Nem tudom, milyen intenzíven szopott még a kicsid, amikor abba hagyta, de a tejtermelés nem áll le csak úgy pikk-pakk, szóval ez normálisnak tekinthető.


Ha nem boldogulsz, hívj fel egy tanácsadót a www.lll.hu-ról. Sokkal inkább, mint orvos.


Minden jót!

2012. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Sokat segítettetek !
2012. ápr. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!