Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt minden káros...

Szoptatás alatt minden káros anyag is bejut az anyatejbe? Gondolok itt étkezés során, üdítő, cigi, alkohol stb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem komolyan kérdezed ugye????????????????
2009. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésedre a válasz: igen. Ha még nem vagy terhes, akkor előbb tarts egy tisztítókúrát, és úgy kezdjetek próbálkozni. Ha már terhes vagy, netán már meg is született a kicsid, akkor olvass ezeknek utána, a google-ban nagyon sok találatod lesz.
2009. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak tudni szeretném, hogy a sok E ami van a bolti kajákban az hogyan hathat a gyerekre! Sok kismamát láttam hogy cigizik, biztos van olyan is aki iszik és mégis makk egészséges a gyereke! Másnak meg akármennyire is egészségesen él és élt mégis beteg a gyereke ez hogy van?
2009. jún. 23. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen minden benne lesz az anyatejben, ezért a cigit, alkoholt kerüld el messzire. Üdítő ügyben ha heti 1-2 alkalommal megiszol egy pohát kólát semmi baja nem lesz a gyereknek. Egyetértek hogy ilyenkor az anyáknak vigyázni kell mit esznek, isznak de azért nem Michael Jackson-t fogsz szülni oxigénsátorba.. Ha minden káros anyagtól óvod, szerintem inkább majd attól lesz baja, mert nem tud majd védekezni.
2009. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nincs gyerekem, de most is figyelek arra, hogy lehetőleg minimálisra csökkentsem az életemben a káros anyagokat. Teljesen nem tudom kizárni, de amit megtehetek, azt megteszem: nem eszünk tartósított vagy félkész ételeket, nincs cigi, alkohol csak nagyon ritkán, és akkor is csak 2-3 deci bor stb. Édesanyám dohányzott, miután abbahagyta a szoptatást, meg is sínylettem rendesen. Nagyon kemény allergiám van.

(21.32 voltam)

2009. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
NEm tudod kiküszöbölni az összes káros anyagot, valahol a gyerek is ebben a világban fog felnőni, és ismerkednie kell az E-kkel is sajnos, mint a bacikkal. Ha túl sokat fertőtlenítesz, beteges lesz. Én ezt vallom. Igaz, nem cigizem, de minden este megiszon egy pohár sört /jót tesz a tejtermelésemnek/. Mértékkel semmi sem ártalmas.
2009. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!