Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudok tenni hogy több...

Mit tudok tenni hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
5 honapós a fiam és nem elég neki a tejcsi, mit tegyek?
2012. máj. 21. 16:53
 1/6 xStefix ***** válasza:

Gyakrabb szoptatás, folyadékbevitelre odafigyelni és többet pihenni, ha szükséges.

Eddig nem volt ilyen gond, nem kellett szaporítani?

2012. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kis unokám mikor megszületett, lányomnak hasonló problémái voltak. Neki a bioptron lámpa használatát ajánlották és neki sikerült. Unokám 3 éves koráig szopott. Sok sikert!
2012. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:

Bioptron lámpát? Milyet, mire?

Ezt még nem is hallottam...

2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én túrót eszem rengeteget és ömlik tőle a tejem..
2012. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igény szerint szoptatok, a folyadékra is oda figyelek, de az is számít ha nem pihenek eleget?mert ezt nem tudtam.És az étel mennyire fontos, az hogy mit eszünk?Bocsánat a sok kérdésért, csak szeretném még sokáig szoptatni és félek nehogy teljesen elapadjon.
2012. máj. 22. 11:45
 6/6 xStefix ***** válasza:

A pihenés, nyugalom is fontos, mert mindkét hormon (prolaktin és oxitocin) akkor termelődik a legjobban, ha ezek megvannak. Ha tartósan feszült vagy kialvatlan vagy, az negatívan hathat a szopizásra (csökkenhet a tej vagy nehezebben adódik le).

Az evés nem különösebben befolyásolja a dolgokat, ne ezen az úton indulj el. Akkor már inkább a folyadékmennyiség, de az meg megvan.

2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!