Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem akarok szoptatni, mi...

Ha nem akarok szoptatni, mi lesz a tejemmel?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy lógós legyen a cicim, én amolyan "szexi dudás" típus vagyok. Ilyenkor mi a teendő a megtermelődött tejjel?
2012. máj. 30. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

le kell szivnod pumpával,de a védőnő elmondd mindent.

minek vállaltál gyermeket ha a melled többet jelent?ez csak egy mellékes kérdés.

2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Le kell fejned,mindig egyre kevesebbet amíg elapad.De azért tudd,hogy nem a szoptatástól lesz lógós.Ez genetika.Ha nem szoptatsz,de hajlamos vagy rá,akkor lógni fog.Szerintem ha van eszed szoptatsz,utána meg plasztika!Én így csináltam!
2012. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

egyrészt én úgy tudom, hogy nem a szoptatástól fog lógni, hanem attól mert tej termelődik benne, megnő, majd kiürül, és összeesik, és ez akkor is megtörténik ha a csapba folyatod az anyatejed

másrészt nem mindenkinek lesz lógós, ez szerencse, genetika kérdése

harmadrészt tényleg minek vállalsz babát, ha a melled formája fontosabb, mint a gyermeked egészsége?

2012. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A terhesség alatt is megnövekszik a mell, sokaknak már ettől lógós lesz, másnak meg több gyerek több évi végigszoptatása után sem. A fejés egyébként megterhelőbb a szöveteknek, mint szoptatás.

Ha egyáltalán nem rakod mellre a babád - hanem rögtön tápszert kap -, nem hiszem, hogy nagyon beindulna a tejtermelésed. Viszont a gyerekednek egészségileg is legjobb az anyatej, neked is segít, hogy hamarabb visszahúzódjon a méhed, plusz a szoptatás egy igen különleges kapcsolat a babáddal, amit kár csak ez irányú félelmeid miatt kihagyni.

2012. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek, nem a szoptatástól lesz lógós a "szexi dudád".

Én is plasztikáztatni fogom, ha nem áll vissza számomra megfelelő módon az eredeti (közeli) állapotra, de a gyermekemnek megadom a lehető legjobbat!

2012. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Bele fog rohadni a tej és le fognak esni a szexi csöcseid, úgy viszont tudsz majd bennük te is gyönyörködni és nem kell egész nap majd a tükör előtt billegned a látványért.
2012. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Az egyik nagyon jó barátnőmnek is amolyan sexi féle cicije van, de 18 hónap szopi után is irigylésre méltóan feszesek maradtak, neki szerencséje van, de én nem adnám a szoptatás örömét semmilyen sexi ciciért, a férjem így szeret és azért is, mert tudom szoptatni szerelmünk gyümölcsét. Szoptassssss!!!!!!!
2012. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2013. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!