Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abbahagyom a szoptatást...

Ha abbahagyom a szoptatást mindenképpen másik fogamzásgátlóra kell váltani a Cerazette helyett?

Figyelt kérdés
Vagy lehet szedni tovább?
2012. aug. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tovabb szedni. En nem szoptatok es ugy szedem. Nem lettem terhes.
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet tovább szedni, csak szoptatás nélkül igen csak kétséges a hatékonysága. Sokkal kevésbé hatékony, mint a kombinált tabletták.
2012. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvosom szerint is lehet tovább szedni.

Nem a leghatékonyabb, de terhes nem lettem mellette, pedig már alig szoptatok, így szerintem ez a tényező nálam már nem befolyásolja a hatékonyságot.

Kb. 1 hónapja 2 hetente pecsételgetek tőle. Így már nem olyan buli ezt szedni. Szoptatás után emiatt át szeretnék térni másikra. Jobb ha kiszámíthatóan menstruálok, minthogy 2 hetente felszerelkezve járok és várom, hogy mi lesz.

2012. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egyik fogamzásgátló sem vált be a kombináltak közül,pedig minimum 5 fajtát szedtem már,de lehet hogy többet is.Ez most jónak tűnik,igaz nem menstruálok tőle,de nincs is már pecsételés.
2012. aug. 9. 14:08
 5/5 Angyalka1985 válasza:
Sziasztok. Én most hagyom abba, van 2 bontatlan levél meg egy amiből 4 hiányzik. Eladnám.
2014. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!