Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatásnak lehet köze...

A szoptatásnak lehet köze ahhoz, hogy ebben a hónapban jóval kisebb mennyiségben vérzek mint egyébként?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos, még szopizik. 5 héttel a császárom után jött meg az első menszeszem, azóta rendszertelenül jön, de az utóbbi néhány hónapban kezd beállni. Múlt hónapban 13-án jött meg, most 17-én barnás folyással kezdődött, 18-án már rendes vérzés volt, viszont ahhoz a mennyiséghez képest ami egyébként szokott lenni szinte semmi ... Ráadásul nem is görcsöltem. Ez egyébként jó dolog, csak nem tudom, hogy miért van ez így, valami problémát jelentene? Mit gondoltok? Vagy a szoptatással függ össze?
2012. aug. 19. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 15 hós a fiam, még szopik, és nekem is nagyjából beállt, de mennyiségben, és fájásban eltérőek. van, hogy nem is fáj, csak azt veszem észre, hogy vérzek, a köv. hónapban pedig napokkal előtte fáj... ki érti ezt?:)

szóval szerintem a szoptatás a "ludas". Buliznak a hormonok.:)

2012. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem ... Én mániákusan terhesség parás vagyok, na nekem már ez is rögtön arra ad okot félni ... Egyébként továbbra is alig vérzek, szinte semmi. És van benne sok barnás "folyás" is. De olyan menszesz szerű, tehát biztos, hogy nem fertőzés mert van benne bőven vérzés is, csak jóval kevesebb mennyiségben és görcsök nélkül. Egyébként most jóval pattanásosabb is vagyok mint egyébként. Mindig onnan tudom, hogy megfog jönni, hogy görcsölök előtte meg barnás folyásom van, plusz jönnek a pattanások, de most még több van mint eddig bármikor :(
2012. aug. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!