Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek pozitív példája...

Van valakinek pozitív példája arra, hogy 10 nap után is beindult a teje?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra az örökbefogadó szülőkre, akik tudják szoptatni a babájukat:). Szinte sosem késő a tejtermelést beindtani, fokozni:). Soksok testkontaktus, és rengeteg "cicizés" mellett sikerülhet:)
2012. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerult! A szules utani napokban alig volt tejem, tapszert is kapott a fiam, minden szopi utan. Aztan anyu megelegelte, h vagy en sirok vagy a baba, hozatott a ferjemmel alkoholmentes sort, este ittam fel poharnyit, reggelre a melleim majd szetdurrantak a tejtol. 3 napig ittam sort, aztan mar csak laktoherb teat. Mire a fiam ket honapos lett napi 200 ml tejet fagyasztottam le.

Ettol megnyugodtam en is, a fiam is es 4 hetes koratol ataludta az ejszakakat. 19 hos koraig szopizott.

2012. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az örökbefogadós dolgot én is hallottam, annyira jól hangzik.


Kedves második!

Nálunk is így van, sír a baba a cicin.

Iszom a tejszaporítót, homeos bogyót, sokszor fejek és mégis semmi :(

Sört hozatok holnap a férjemmel. Remélem nekem is segít.

Köszi, hogy megírtad!!

2012. dec. 9. 16:20
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Alkoholmentes ízesített sör is jó, vagy a sima alkoholmentes?

Te melyiket próbáltad?

2012. dec. 9. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sima, hagyományos alkoholmenetes volt. De már nem tudom megmondani, milyen márka.


Majd írd meg, h használt-e?

2012. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is iszom az alkohol mentes sört,homeós bogyót szedek plusz még iszom a teát........ mégis egyszerre 10-20milit tudok leszedni,ma volt a védőnő mondta lehet kapni gyógyszertárba tej serkentő gyógynövény készítményt én még azt majd megpróbálom.Valami 2500-3000ft körül van.
2012. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, sörből van barna alkoholmentes malátasör, Karamalz a neve, a tesco és az auchan is árulja, van belőle ízesített is. bátran ajánlom nekem attól jött meg a tejem.
2012. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!