Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen homeopátiás szert...

Milyen homeopátiás szert alkalmazhatnék, hogy több tejcim legyen?

Figyelt kérdés
SZERETNÉK HOMEOPÁTIÁS SZERT ALKALMAZNI, HOGY TÖBB TEJCIM LEGYEN MERT A 4 HONAPOS KISLÁNYOMNAK MÁR KICSIT KEVÉS AMIT ADNI TUDOK. TUD VALAKI EZZEL KAPCSOLATBAN SEGÍTENI?
2007. szept. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"urtica urens" a homeopátiás bogyócska neve.

van gyógytea is,ami a tejtermelést serkenti,most így hírtelen nem tudom a nevét,csak hogy naturland-os termék.Ha bemész egy patikába,tudni fogják.

Nekem még a köménymagleves is nagyon segített:)

2007. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is teát ittam nekem bevált! Naturlandnak van ilyen teája, a másik pedig a laktoherb tea! De van akinek hasfájos lesz töle a pici! De azt ugyis észre veszed majd rajta! És az alkoholmentes sör is jo!
2007. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy kád melegvíz is megindítja a tejtermelést! Az urtica urens c5 nagyon jó tejserkentő! Szedtem pár hétig, olyan jól beállította a tejtermelést, hogy hónapok óta nem kell szednem!
2007. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy. Ezek a szerek akkor hatnak, ha meg tudsz nyugodni. Az meg megy szerek nélkül is... ha komolyan gondolod.
2008. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!