Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden este sír a fürdetés...

Minden este sír a fürdetés utáni cicinél, miért?

Figyelt kérdés
8 körül fürdetünk, előtte 2x eszik óránként, s fürcsi után az utóbbi időben sírdogál. Lefejtem, volt a cicimben 50ml tejcsi, de üvegből sem igazán issza (igaz eddig sem ivott üvegből). Ha éhes lenne azért szerintem meginná, mindegy hogy honnan jön. Az alvása nyugtató cumival megy, fél óra kb. Szépen gyarapszunk is. 5 nap alatt 30 dkg.7 hetes baba
2013. jan. 11. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 7 hetes babának késői a 8-kor való fürdetés.

Nekem 3 lányom van, mindháromnál fél 7-7 kor volt/van a fürdetés ahhoz, hogy időben végezzünk, és a baba se legyen annyira fáradt, hogy az altatást/etetést már ne tudja kivárni és ne legyen annyira álmos, hogy sírjon.

Azért ez a procedúra egy ekkora babának a nap eseménye, nagyon hosszadalmas és fárasztó. Időt kell rá szánni!

2013. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hasfájás? Én erre tippelnék. Én babám hasfájós volt és ugyanez,hogy a cicin sírdogált,pedig rengeteg tejem van/volt.Én úgy csináltam,hogy elringattam félálomba és utána rátettem cicire. Én babám sem fogadta el a cumisüveget,és a cumit sem.
2013. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy már nem kellene 2 óránként etetned. Nem éhes, és a sok szopitól fájhat a hasa.
2013. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hasa fájhat, de lehet, hogy már nagyon fáradt is este 8-9 körül.Mi 5-6 között fürdünk, utána még kicsit együtt a család, 8-kor takarodó.

Próbáld dajkálni, ha elálmosodott, próbáld újból megszoptatni.

2013. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Nem túl álmos, fáradt? Mennyit van fent egyszerre napközben és mennyit az esti elalvás előtt?

Esetleg nem csak cumit akar, hogy elaludjon? - De ezzel meg óvatosan kéne, mert cumizavart okozhat.

2013. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!