Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki ismer olyan védőnőt, aki...

Ki ismer olyan védőnőt, aki foglalkozik a háztól házig anyatejadással?

Figyelt kérdés

Van felesleges anyatejem és találtam egy fogadó anyukát akinek kellene. Minden szükséges vizsgálatom megvan hozzá és a gyerekorvos is kiírta a receptet. Már csak az hiányzik, hogy sürgősen találjak egy védőnőt (vagy tejadó anyukát) akitől beszerezhetem a szükséges elszámoló papírokat. Sajnos az én védőnőmtől nem várhatok segítséget. :-(

Tehát, olyan védőnő elérhetőségét kérném, aki biztosan foglalkozik ilyennel, vagy olyan tejadó anyukáét, aki tudna nekem e-mail-ben vagy postán küldeni egy fénymásolatot a nyomtatványokról! :-) Előre is köszönök minden segítséget!



#védőnő #anyatej #tejadó anyuka
2013. jan. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik város?

Esetle a f.- on a "Védőnők" csoportban kérdezz, vagy elképzelésem szerint a La Leche Liga is tudhat segteni, vagy az ibclc.hu- n:). De van még az Eszterlánc Anyatej Misszió is, ők is biztosan tudnak lelkes védőnőket.

2013. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsánat, nem tökéletes a billentyűzetem, szóval a fészbukon, itt:

[link]

2013. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi beszéltünk telefonon. Vasárnap találkozom az egyik tejtesóékkal, rákérdezek van-e még papírjuk. Jelentkezem , ha sikerül.
2013. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek. Felhívtam az OEP-et és tudtak nekem nyomtatványt küldeni. :-)
2013. jan. 26. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sínen van a dolog. Örülök neki, hogy ilyen ambiciózus vagy, és a lusta védőnő ellenére elérted amit akartál.( 3. válaszoló vagyok)
2013. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!