Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valaki szoptatás...

Használt valaki szoptatás alatt detralex tablettát aranyérre?

Figyelt kérdés
a nőgyógyászom tudja hogy szoptatok de ezt javasolta. én viszont nem merem beszedni, mert elvileg nem lehetne, de ugyanakkor szeretnék már túl lenni ezen a vérző aranyéren is. van valami tapasztalatotok e téren, vagy jobb javaslat. előre is köszönöm!
2009. szept. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyászod javasolta, akkor miért nem mered bevenni? Vagy jobban hiszel/bízol az itt írogató névtelen fórumozóknak, akik nem orvosok?
2009. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valahol igazad van, csak megijedtem a tájékoztató olvasásakor, és kíváncsi voltam járt e valaki így és ajánlották e másnak is.
2009. szept. 3. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem "rádpirítani" akartam, csak nekem is ajánlott a dokim néha szoptatás alatt olyan gyógyszert, aminek a tájékoztatójára az volt írva, hogy szoptatás alatt nem ajánlott. Én vissza is hívtam, és azt mondta, ezt óvatosságból ráírják, de szedjem csak nyugodtan.


A konkrét kérdésedre sajna nem tudom a választ, de azt igen, hogy ha a nőgyógyászod ajánlotta, akkor nyugodtan vedd be, és ne szenvedj feleslegesen. És főleg ne fogadd meg önjelölt orvosok tanácsát a saját dokidéval szemben, saját érdekedben :)


Jobbulást kívánok!

2009. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Hát leírnám, hogy nekem meg visszérgyulladás miatt írták fel. 2 szer rákérdeztem : szedhetem-e? persze , persze, természetes meg bla bla... a papírján meg az van, hogy szoptatás alatt ellenjavalt. Mikor ezt mondtam a házidokinak, teljesen elbizonytalanítottam (ami ezért nem piskóta) . Én bizony -mivel sajnos máshogy nem tudtam dönteni, nagyon kész volt a lábam- leálltam szoptatással és vagy másfél hétig szedtem. Ez annyira gáz, hogy felírják a, a papírján meg teljesen más van. Akkor írják oda, hogy kicsi a valószínűsége, hogy bajt csinál. Az se nyugtatna meg 100%osan, de ha még a gyógyszercég sem mer nyílt kártyákkal játszani....

2009. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vigyázni kell, mert sajnso sokszor a dokik sem ismerik eléggé az általuk ajánlott készítményeket! különösen az újabbakat!!!! én sosem szednék olyat amire azt írják, hogy nem lehet, nem ajánlott, megpróbálok valami mást....
2009. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!