Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy szoptatás alatt nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlen, szeretnék ellene tenni valamit, de nem tudom, milyen lehetőségek vannak
2007. szept. 12. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még nem szültem, de szerintem ez normális dolog. Nem baj, és szerintem ez a természetes. Erőltetni úgysem lehet a dolgot, majd figyeld meg minden visszaáll a "régi kerékvágásba." Ilyenkor szerintem még játszanak a hormonjaid is. Nem kell kétségbe esni. A légnyeg, hogy attól függetlenül figyelj a párodra is. Nehezen bírják ezt az időszakot a férfiak.Ne aggyódj, ha szeret megérti, hogy most ebben a stádiumban vagy, és kell egy kis idő, míg visszaáll minden. Sok sikert, és fel a fejjel.

2007. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már rég írtál... de szerintem a rendes szoptatás után nyugodtan kínáld meg a párodat. Vedd rendesen őt is az öledbe, karold át, és el se engedd, amíg van mit adnod neki. Úgyse árt, ha kifejed... ez a legkellemesebb módja :-) csak finoman, ahogy a baba tenné...

Később meg majd rendbejönnek a hormonjaid, és te is kívánni fogod a szexet.

Ha pedig nincs maradék, akkor legalább időnként hívd oda szoptatás közben, hogy egy kicsit simogasson közben titeket :-)

2008. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!