Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha császároznak, nagyobb a...

Ha császároznak, nagyobb a valószínűsége, hogy nem tud majd az anyuka szoptatni, mint a természetes szülésnél?

Figyelt kérdés
Nem régen hallottam ezt az álli´tást,csak nem tudom,hogy mi az összefüggés a tejmegindulásnak azzal,hogy császároznak-e vagy nem.??
2007. szept. 16. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! engem császároztak ,és kb a második napon indult meg a tejcsim de elég rendesen.Az biztos hogy nem fog egyböl másnap vagy még aznap megindulni a tejcsi de ez szerintem egyénföggö.28hetes kismama:)
2007. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
NINCS ÖSSZEFÜGGÉS SZERINTEM SEM A KÉT DOLOG KÖZÖTT.TALÁN CSAK ANNYIVAL LESZ PICIT MÁS,HOGY NEM TUDOD MAJD AZ ELEJÉN ÖLBE VENNI NEHOGY SÉRÜLJÖN A VARRÁS
2007. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Én is császárral szültem, de 8 hónapig szoptattam a kislányomat és ebből 5 hóig csak anyatejet kapott...Ne izgulj, csak minnél többet tedd a cicidre!!
2007. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendesen szültem és csak a negyedik napon indult be a tejci,a császáros anyukának mellettem pedig már másnap volt teje!Mindegy hogyan szülsz,mindenképpen lesz tejed.
2007. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosilag nincs összefüggés a szülés típusa és a szoptatás között. Szerintem főleg akarni kell, persze van aki rajta kívülálló okok miatt nem tud szoptatni. Azt már én is hallottam, hogy a császáros anyukáknál lassabban indul meg a tejelválasztás, de ez sem törvényszerű. A tejtermelődés későbbi beindulásának hormonális okai lehetnek (könyvben olvastam), a természetes úton történő szüléskor gyorsabban mennek végbe bizonyos folyamatok. De ugyanúgy beindul a császárosoknál is.
2007. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is császárral szültem és már másnap szoptattam is! Igaz nehéz megtalálni a megfelelö pozt ami mindkettötöknek jo, de megéri! És nem szabad feladni van akinek nehezebben indul meg a tejelválasztás! Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy probálkozzon a mig csak lehet mert megéri!:)
2007. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz hogy nehezebben huszodik össze a méh császár után amit méhösszehúzo inyekciovál orvosolnak, de szoptatni ugyan ugy lehet!
2007. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!