Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós klubnak milyen...

XStefix kérdése:

Szoptatós klubnak milyen nevet adnál?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék itt a lakhelyemen egy kifejezetten a szopival foglalkozó anyacsoportot létrehozni, de egyszerűen nem találok frappáns elnevezést. Most úgy tűnik, végre megvalósul a dolog... szívesen vennék pár tippet, ötletet, ha tudtok. Köszi! :)

2013. máj. 23. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Eleg nehez,pl. Manó Bár,Milki Klub..
2013. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
meg ez jutott eszembe,Boci Csarda,Boci Klub,Milli Bar....
2013. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Bony Bar v.Klub,v. a Bar-at Klub-ot ki is lehet hagyni,Bony Pony,itt az y i lenne,Kolibri ....
2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Oazis
2013. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj ilyen vicceskedő/idétlen nevet adni? Simán Anyatej klub nem jó? Esetleg helységnévvel.
2013. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek a vicces nevek is (Milky Klub:), bár lehet, hogy nem mindenkinek jönne le így... Formáját tekintve valahol félúton lenne a kötetlen beszélgetős klub és a ""tanfolyam"" között, szóval jó lenne valami komolyabb szó, kifejezés is benne. Találó, ötletes, de hivatalosnak is tűnő egyben.

Köszi az eddigieket, várok még ötleteket! :)

2013. máj. 23. 22:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Régebben terveztem hasonlót a fősulin is, akkor az Anyatej-barátok Klubja járt a fejemben. (Ezt a SE-ETK-n tartottam volna szülésznőknek, védőnőknek stb., inkább szakmai jelleggel.) Nem tudom, ez a hétköznapi anyukák számára mennyire találó..
2013. máj. 23. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt van néhány hasonló klub:

[link]


Anyatej Klub egyszerű és szerintem a lényeg benne.

2013. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az Anyatej-út milyen? Mit lehetne hozzátenni? Klub? Közösség?


Van itt már egy hasonló csapat, Kötöde néven, ami nagyon tetszik, irigy is vagyok, hogy nem én találtam ki. :) De az végül is más jellegű csoport, mint amit én szeretnék. (Meg nem is én vagyok a "tulaja".)

2013. máj. 24. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Babamosoly?


(Mikor a szintén bőtejű barátnőm eljött hozzánk a babájával és pont egyszerre fejtünk, ráadásul ugyanolyan elektromos masinánk van, röhögtünk, hogy most megalakítottuk a Kertvárosi Anya-Tej-Gazdaságot.

2013. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!