Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz, hogy a szoptatás alatt...

Igaz, hogy a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló nem biztonságos?

Figyelt kérdés
Azalia és cerazette-re gondolok. Azt hozzáteszem, hogy extra termékeny vagyok, 3 gyerekből 2 védekezés mellett fogant. Hamarosan letelik a gyermekágy, több gyereket nem szeretnék legalább 6-7 évig. Mit ajánlatok nekem? Legalább 1 évig szeretnék szoptatni.
2013. jún. 12. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
óvszert,én nem akartam semmilyen bogyót kapkodni,míg szoptattam,ezzel a férjem is egyetértett..Így nekünk ez vált be.
2013. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban kevesebb hormontartalma van ezeknek a szoptatás miatt. De h mi a legjobb megoldás? Ha szeded ezt és közben óvszerrel védekeztek! Ennél jobbat most nem tudok.
2013. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A gumi azért nem jó mert fáj. Kidörzsöl ott alul és utána ég.
2013. jún. 12. 21:50
 4/10 A kérdező kommentje:
És az esetleg mennyire lehet biztonságos h azalia+megszakítás?
2013. jún. 12. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb az tuti mintha nem szakítanátok meg. Spirál esetleg?
2013. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sikosító+gumi,vagy másik fajta gumi?
2013. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Spirál mellett terhes lettem, nem akarok kockáztatni.

indenfajta gumit kipróbáltunk. És még a jó fajta sikosíót is de azzal is kidörzsöli és fáj utána. Sokszor már nem is volt kedvem miatta szexelni.

2013. jún. 12. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Az úgy akkor nagyon király lehet. Jobbat nem tudok valóban szedjed a gyógyszert és szakítsátok meg aztán meg hátha. Miután meg nem szoptatsz lehet rendes gyógyszert szedned. Más tippet már nem tudok adni tényleg. :)
2013. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Előre tudom h folyamatos rettegésbe kell élnem:/

Hát nagyon remélem nem esek teherbe "terven kívül"

2013. jún. 12. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is Azaliat szedek+megszakítással védekezünk.

Eddig nem volt gond! :D Remélem nem is lesz.

Mellette persze szoptatok.Azzal sincs gond,szépen szopizik a babám,és tejem is van.

5 hónapja szültem

2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!