Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány darab szoptatós melltartó...

Hány darab szoptatós melltartód van? Mennyire használod ki? Van közte csinosabb is?

Figyelt kérdés
Elsősorban nagyobb mellű anyukák válaszaira vagyok kíváncsi, akiknél fontos, hogy jól alá legyen támasztva.

2013. júl. 7. 11:35
 1/7 Kiki01 ***** válasza:
5, persze eleinte szinte minden nap mostam. Csinosabb nem volt közte, mert sztem olyan nem létezik:( Az első babámat 15 hónapig szoptattam, még mindig van közte használható. Viszont azért a második babához elhatároztam hogy veszek jobb minőségűeket is, mert ahogy írod, tényleg fontos hogy tartson is.
2013. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, mert szinte tejem is alig, a régi melltartóimat hordtam, még melltartóbetét sem kellett.

Itt vannak szebb, csinosabb darabok, amiket akkor lehet felvenni, ha nem otthon vagy.

[link]

2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 melltartóm volt, így elég sűrűn kellett mosnom őket, de mivel a minőségi darabok nem túl olcsóak ezért ezen spórolni akartam, és még így sem vettem drágát. A lényeg tényleg, hogy jól tartson, meg hogy ne legyen műszálas az anyaga, a tiszta pamut esik jól leginkább az akkor még érzékenyebb mellek bőrének. Egyébként eldobhatós melltartó betétet használtam hozzá, de így is sokszor foltos lett a tejtől sajna, és azok a foltok azóta sem jöttek ki, a jó zsíros tej... :(

Csinosabb darabom nem volt, mert azok nagyrészt csipkések, és azt nem bírja a bőröm, viszketek tőle...meg van bennük műszál.

Ha elmentünk otthonról, akkor sima melltartót vettem fel, szintén melltartó betéttel, volt olyan melltartóm, ami nagy volt még a szoptatás előtt, hát abba szépen "belenőttem". De az is jó minőségű, volt, ami jól tartott, Triumph..

2013. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 van, bár tejcim nem olyan sok, de így is sokat mosom :P
2013. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 vékony pántos sportmelltartóhoz hasonló 100% pamut melltartóm van. imádom őket, nagyon kényelmesek, a pántot csak lehúzom és máris tudok szoptatni. 80/C-s melltartót hordtam szülés előtt, de jelenleg nem férek bele.
2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1db szoptatós melltartóm van és egyetlen egyszer használtam.

Nekem nem jött be borzalmas, azóta azt sem tudom hol van, látni sem akarom, pedig 7ezer forint volt :(

2013. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 db szoptatós melltartóm van. Mindig ezeket hordtam, felváltva mosásba voltak :) Én merevítős szoptatós melltartót semmi pénzért nem vennék, szerintem annál nagyobb kínszenvedés nem létezik. Ha valami olyan helyre mentem, olyan felsőben, akkor sima melltartót vettem fel melltartóbetéttel természetesen (habár szinte mindegyikből kilóg a betét), de első próbálkozásra, nagyon kényelmetlen volt a merevítős! Pedig kb 6 hónapja szoptattam már akkor - ott jöttem rá, hogy tényleg milyen kényelmesek a szopotatós melltartók, éjjel-nappal az volt rajtam.

2db müller-es melltartó vol, és egy meg varrás nélküli-drágább-akciósan az is jó áron volt még. Szerintem elég a 3 db. 9 hónapig szoptattam.

2013. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!