Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Ti babátok is rúgkapál és...

A Ti babátok is rúgkapál és hadonászik szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Nem tudom azért-e mert ekkora a mozgásigénye,vagy mi,de folyamatosan jár vmije. Ha a lábát átölelem, h hagyja abba, a kezével kezdi. Nem tudom aggónak-e,h esetleg ez gondot jelezne vagy teljesen normális?? 7,5 hós, már áll, mászik,tehát tény h nagyon aktív.

2013. júl. 27. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
De nem szabad lefogni ilyenkor a gyereket.
2013. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen elfogni tilos

nekem amásik mellemet szokta birizgéálni vagy ráüt a mellkasomra akkor szoktam cici cserélni

kezét lábát ne fogd le könyörgök

váltsál esteleg testhelyzetet

2013. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan miért ne lehetne lefogni? Ne írjatok már hülyeséget!


Az én 7 hónaposom is kapálózik, ez ilyenkor életkori sajátosság, normális dolog. Sokszor le szoktam fogni főleg ha altatom közben, mert máskülönben nem alszik el, saját magát ébren tartja a mozgásával.

Ha este a kiságyban altatom, akkor is rá kell tennem a kezem a lábaira, hogy ne kapálózzon, ne forogjon, így el is alszik percek alatt.

2013. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat, hogy lefognám, de vmilyen mértékben muszály, mert fájdalmat okoz,úgy rúg, és ha most nem kontrollálom...egyébként azt írtam átölelem, és nem lefogom, sztem óriási különbség van a kettő között. Nem vagyok hülye

Ha ez életkori sajátosság az jó,mert az öcsém asperger szindrómás, és Anyu rögtön emiatt kezdett aggódni mikor mondtam neki.

2013. júl. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!