Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb fogamzásgátlá...

Melyik a legjobb fogamzásgátlási módszer szoptatás idején? Az ilyenkor is szedhető tabletta megbízható? Vannak gyakori mellékhatásai (pattanások, súlygyarapodás stb.)

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van fogamzásgátló tabletta, van aki híziktőle, de inkább az miatt mert éhségérzetet okoz. Van lehetőség spirálra is, amit a dokival kell megbeszélni, mert szthiszem egy gyerek után csakindokolt esetben adják, de ezt nem tudom 100%-ra-meg kell kérdezned..annak semmi mellékhatása nincs ilyesmi, és ha jöhet a következő baba le kell vetetni..meg pár évente ki kell cserélni.

Mellékesen sajnos semmelyik fogamzásgátló módszer nem kifogástalanul megbízható..van kivételes eset mindig..talán az óvszer a legtutibb ha nem lyukad ki.

2008. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
szerintem a legjobb és legbiztonságosabb, ha nem kefélsz
2008. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg a Pharmatexet. Helyi hatású, nincs mellékhatása. Van belőle kúp, hüvelytabletta és azt hiszem krém vagy zselé is. Hatékonysága, ha jól alkalmazod olyan, mint a fogamzásgátló tablettáé. Én már terhesség előtt is ezt használtam fogamzásgátlásra és nem is lettem terhes, csak mikor már nem használtam.
2008. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!