Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a kislányom, sajnos...

3 hetes a kislányom, sajnos nagyon nehezen megy a büfizés, állandóan bealszik a vállamon. Van-e vmi módszer, hogy amivel megkönnyíthetem neki a büfizését?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor büfizik,ha nyel levegőt.Az én lányom is van,h akkorát büfizik,h a szomszéd is hallja,van,h egyáltalán nem.Olyan 10-15 percig büfiztesd és ha nem jön,akkor nem is kell.illetve van amikor sok pici büfi jön nem egy nagy.
2008. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, ezzel en is igy vagyok, mar a kezdetektol fogva. van ugy hogy nem is bufizik. es fel orakat nem birom a vallamon tartogatni, mert nehez a csoppseg. olyankor simogatom a hatat. vagy leteszem par percre es a hasijat maszirzom, aztan vissza bufipozba :o)
2008. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elalszik, akkor biztosan nem bántja a pocakját a benne lévő levegő, azaz valószínűleg nyugodtan evett és nincs is benne. Ha viszont ébren van és úgy látod, hogy szükséges lenne a büfi, csak nem jön, fektesd hasra. A kislányom ki nem állhatta a hason fekvést, a büfizésen kívül nem is sokat volt így, viszont így egy két perc alatt biztosan büfizik. Örültem nagyon ennek a jótanácsnak, mert azelőtt mi is sokat kínlódunk, vártunk hiába a büfire, de ez nagyon bejött, egészen addig alkalmaztuk, amíg a büfis korszakból ki nem nőtt. De ha elaludt, akkor nem emeltem fel, pl. éjszaka csak szopizott és már aludt is tovább, olyankor hagytam. Sok sikert!
2008. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 7 hetes lesz a Kislányom nekünk is gond a büfizés. Szorította a száját annyira nem akart büfizni inkább pukizott. Kipróbáltuk az espumisan cseppeket és az infacolt, de rájöttem, hogy van egy sokkal olcsóbb módszer.

Kamillateát főzök és azt adom neki étkezés után. A vizet fölforralom kihűtöm és éppenhogycsak beleteszem a filteres teát és azonnal kiveszem.(nincs nagyon erős színe, cukrot citromlevet nem teszek bele) azóta nagyokat büfizünk!!

2008. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!