Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lázas betegen létezik, hogy...

Lázas betegen létezik, hogy jóval kevesebb tejem termelődik?

Figyelt kérdés
Hiába iszom, szomjas is vagyok pedig, sokkal kevesebb tejem van, és az is nehezebben indul meg. Nem elég a babámnak. Mit tehetnék? A betegség elmúltával rendeződik majd a helyzet, vagy erre már nincs esély?
2013. szept. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,mikor beteg vagy, a szervezet nem csak a tejre koncentrál,hanem rád is,szóval simán csappanhat a tejtermelődés.Főleg láznál.

Ha nincs nagyon kiakadva babád,akkor szerintem csinálj mindent úgy mint eddig,max tedd többször cicire.Ha már nagyobb adhatsz neki mást is szopizás után.

Rendeződni fog ez mikor meggyógyulsz,ne aggódj!

jobbulást!

2013. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon-nagyon szépen köszönöm a biztatást. Úgy teszek mindent, ahogy írtad. :) 5 évente vagyok lázas körülbelül, de most sajnos belecsúsztam.

Neked is a legjobbakat!

2013. szept. 15. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Na én pont így jártam mint Te kedves kérdező. Sajnos nagyon beteg lettem 39-40 fokos lázam volt, 2 hetes a babám 2 napig a gyógyszerek miatt nem szoptattam csak éjjel. Nappal mindig lefejtem amennyi tápot adtam és ma totál leüresedett a mellem. Azelőtt rengeteg tejem volt. Nem tudom mi lesz a vége. A nagyot sokáig tudtam szoptatni de most küzdök vele már az elején.
2013. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, Istenem! Hát akkor én egy szót sem szólok. Nálunk nem létszükséglet a szoptatás, lévén a kislányom 18 hónapos, csak az volt a tervem, hogy 2 évig kapjon anyatejet. Ráadásul mostanra be is lázasodott, valószínű, tőlem kapta el a betegséget. Ha nálunk nem megy 2 évig, hát nem megy, de Neked biztosan helyrejön még!!! Nagyon szorítok.
2013. szept. 15. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást a beteg anyukáknak és babáknak! Simán helyre tud jönni a szoptatás a lázas betegség után ! Csak kitartóan kell fejni és enni és inni rendesen! Vagy épp sokszor cicire tenni a babát.

nemrég én is lázas voltam, de semmi probléma nem lett belőle szerencsére !

Tényleg mielőbbi gyógyulást mindenkinek !

2013. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Neked pedig hosszú és boldog szoptatós időszakot kívánok!
2013. szept. 15. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen lázas időszak és utána első napokban alig volt tejem, ezért rásegítettem a dologra egy kis tejserkentő tablettával, ami koncentráltan tartalmaz ánizs és édeskömény kivonatot és 1 hét alatt rendbe tette a tejtermelésemet.
2013. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!