Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Szülés után ki, hogy...

Anyukák! Szülés után ki, hogy adta le a felesleges kilóit?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtetek el diétázni,sportolni?

Hogy haladtok,mennyit kg-t adtatok le eddig?

Nekem 8 hónapos a kisfiam és +15 kg amit le kell majd faragnom.

Szopizik picurim de én szoptatással nem fogytam többet 5 kg-nál.



2013. dec. 15. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20 kilót híztam a terhességem alatt, 5 hónapos a lányom, most még 5-6 kiló van rajtam. Ja, és szoptatok még.
2013. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a szoptatástól nem fogyok pedig lenne miből.
2013. dec. 15. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
+22kgval szültem, 7 lement szüléssel. 13 hós a fiam 4 kg van már csak, 11kg ment le. 5 hetes korától figyelek oda az étkezésre (sok fehérje, zöldség. "Paleo,low carb-szerûen" étkezem, de teljesen semmit sem zàrok ki.az elején nem nagyon ettem tejtermékeket csak sajtot mert kiütéses lett a fiam és egyébként se vittem sosem túlzàsba).sport:sajnos abban nem tündöklöm..ahogy kedvem tartja rubint réka torna vagy sima talajgyakorlatok).
2013. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nyugi,én szoptatás alatt híztam meg...:) Kórházból plusz 4kilóval mentem ki,mire 8hónapos lett már plusz 10 volt..Én is a szénhidrát bevitelre kezdtem ekkor figyelni és futni jártam,szép fokozatosan,meg konditerembe is(itt személyi edzővel irattam edzéstervet)egy éves korára kevesebb voltam,mint szülés előtt.Két éves koráig szoptattam..

Egyébként azt mondják,hogy a fogyás 70%ban étkezés,és 30% mozgás.Szóval mindenképpen étrendi változtatás szerintem.

2013. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szoptatással. már csont és bőr vagyok.
2013. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Julie S ***** válasza:
Paleo étrend szerint eszem négy éve. A terhesség előtt 58 kg voltam, a végére +11kg-nál jártam, aztán szülés után két héttel 62 kg, két hónappal meg 58-59 kg voltam újra. Többet eszem, mint régen, mert a szoptatás miatt nem szeretnék lefogyni. Lassan 3 hónapos lesz a lányom.
2013. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3 éve én is 58 kg voltam de jött egy kis pajzsmirigy alulműködés,3 hónap alatt 20kg mire kiderült baj van.Amikor mentek le a felesleges kilóim akkor meg terhes lettem.Terhesség alatt+19kg-t híztam 95kg-val mentem szülni.

Kórházba töltött pár nap alatt lement 15kg.

Most vagyok 76-77kg 165cm.:(

Voltam orvosnál megnézetni mert nem húzódott vissza a köldököm,meg szét van repedve a hasizmom amire azt mondta a doki szép lassan elkezdhetem a tornát,hogy azzal tudok egy kicsit javítani rajta. Amúgy azt mondta műteni kéne de mivel még egy gyereket szeretnénk addig marad a torna.De,hogy étkezzek,hogy maradjon tejem is?

2013. dec. 16. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: én paleo szerint étkeztem javarészt a gyerek első évében, most (14hós) minimális tejtermék beiktatva (túrókrém,sajt,tejföl), én köretként szinte csak zöldköretet eszem. Van tejem még mindig! Nekem a paleó alatt is szó szerint dőlt.a dúlám is ajánlotta ezt az étrendet mert van benne rengeteg fehérje,zöldség,gyümölcs,magvak.nincs felesleges ch és cukor! Nekem bevált, van tejem, jó súlyú egészséges fiam és lassan újra versenysúlyú én! (4kg híján)próbáld meg egy hetet és figyeld milyen!ha bonyolultnak tűnik így az elején így főzni és megteheted rendelj a gastroyaltól. Sok sikert!!
2013. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is gebe vagyok-de ez genetika is.eszem sokat-de 40kilót súrolom.esetleg torna?
2013. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 32 kilót híztam vagyis vizesedtem... 103 kilóval mentem be szülni, most 12 hetes a babánk és lement mozgás nélkül 25 kiló. De minden ember más, no meg rajtam rengeteg volt a víz. De azt mindenképpen érdemes szem előtt tartani, hogy állítólag az aktív mozgástól megváltozik a tej íze, és nagyobb az esély, hogy a baba ellök magától (persze ha még szoptatsz ez csak akkor fontos)
2013. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!