Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan hozhatom vissza a...

Hogyan hozhatom vissza a tejemet? Mit adjak egy évesnek anyatej helyett?

Figyelt kérdés
Októberben még napi 4 fejéssel lejött 650 gr. (szoptatás nem ment) Aztán 3 hétig már csak 1-szer fejtem naponta, mert rosszul voltam már a fejéstől fizikailag-lelkileg. Aztán 3 hétig csak 3 naponta egyszer fejtem. Már az apasztás folyamatában voltam. Ezalatt barátnőm tejét itta a babám. Most 1 éves lesz nemsokára. Barátnőm már nem tud több tejet adni. Újra elkezdtem fejni de csak 60-70 gr jön le egy nap 4 fejéssel. (2 hete fejek rendszeresen). Több nem akaródzik. A fagyasztóban még 2 napnyi van. Sajnos a HA tápszert nem eszi meg, a HA rizspépet sem, tehéntejre allergiás...többféle tápszert próbáltam,egyiket sem eszi meg. Napi 2szer iszik anyatejet.

2013. dec. 20. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Rizstej, kókusztej esetleg? Végső esetben.
2013. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Tedd rá többet ha többet lesziv több visszajön! Sajna a fejés nem ugyanaz! Kédj tanácsot milyen tápszer lenne jó ha tejre allergiás. 1 év után igazándiból ndm kell szoptatni, ne ess kétségbe ha elmegy a tejed!
2013. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
egy évesen màr tehéntejet is ihat.
2013. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zabtejet ajánlom, az én kisfiam nagyon szerette-szereti :)
2013. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!