Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik mellemben kezd elapadni...

Egyik mellemben kezd elapadni a tej! A másik elegendő mennyiséget termel, de félek ez később már kevés lesz.6 hetes a babám, szeretném a lehető legtovább anyatejjel táplálni. Fejem rendszeresen, de egyre kevesebb. Akupunktúra? Bármit kipróbálnék.

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
sok nö van aki csak egy mellböl szoptat hosszú idön át, egyáltaláán nem biztos hogy a másikban is el fog apadni. de szerintem még ebben a mellben is visszjöhet ugynais a 6. hét körül van egy váltás a szoptatásban, mostanra áll be a kereslet kinála. Annak akinek van elég teje nem is kell szoptatnia, abban amelyikban nincs most elég azt fejd a másikban felesleges. de szerintem vissza fog jönni amásikba is rendesen, mivel pont 6 hetes a baba és mint mondtam ilyenkor ez gyakori aztán 1-2 hét után javul a helyzet.
2014. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt a helyzet, csak mar 3 hetesen. Onnantol minden szopit a "gyengebb" mellemmel kezdtunk, ehesen jo erosen szivta, ez a legjobb tejserkento. Majd atraktam a "jobbik" cicire, h jol is lakjon. Most mar egyforman sok van mindkettoben. En maradtam is a ketmelles szoptatasnal, kenyelmesebb erzes a melleimnek.
2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
régi ősi módszer amit anyáink ittak.rántottleves!nekem 5 hósan 1 hét kórház után szinte teljesen elment a tejem,aztán hazajöttem,megnyugodtam,rántottleves,és beindult újra. Valamint esténként 1 pohár alkoholmentes sör.de ha megnyugszol bugyogni fog az a tej!próbáld ki a rántott levest:)
2014. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!Nem adom fel,próbálkozom!Azért szivesen fogadom,ha bárkinek van még ötlete.Valahol olvastam,hogy az akupunktúra is segítség lehet ilyen esetben.Van esetleg ebben tapasztalata valakinek?
2014. jan. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!