Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt miért nem...

Szoptatás alatt miért nem lehet vért adni?

Figyelt kérdés
Nekem már pár hónapja alig van tejem, pár csepp, csak altatáshoz kell. A fiam 2 éves. Szívesen adnék vért, ha csak a saját érdekemben kellene várni ezzel, nem pedig a vér minőségét rontja a dolog. Nagyon laikus vagyok a témában :-)

2014. márc. 3. 06:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értek a témához :) De úgy gondolom, hogy pl terhesen sem hiszem hogy lehet adni, így szoptatáskor sem, mert a szervezet dolgozik, más az elsődleges, ez egy stressz lenne neki,így még jobban lecsappanna a tej. Bár tudom neked ez most mindegy, de valahogy így gondolom.

Nekem tüdőszűrűre kellett volna mennem, pont úgy kaptam behívót rá, de terhes voltam és mikor felhívtam őket azt mondták mikor abba hagyom a szoptatást akkor menjek.

Nem hiszem, hogy a véred nem lenne jó, csak a szervezetednek nagyobb megterhelés lenne. De ha elmész és megemlíted akkor ott szakszerű választ adnak biztos. :)

De szép dolog hogy így is adnál vért!

2014. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!