Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos baba nem hajlandó...

3 hónapos baba nem hajlandó cumisüvegből inni többet, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Feleségem rám bízta, lefejte a tejet (csak anyatejet iszik eddig, remélem így is marad), és egy órán keresztül ordított, mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott, a cumisüvegből csak minimálisat ivott. Feleségem mikor visszajött azt mondta,mostanában csak ciciből fogadja el az anyatejet. De ez így nem mehet tovább,korábban nem volt ezzel probléma. Mit javasoltok?
2014. márc. 3. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor szoptassa meg a gyermeketeket.

Elég ritka, hogy egy gyerkőc cumisüveg után a cicire szokik. Általában ciciről szoktak a cumisüvegre szokni. Azaz a cumizavar jelenség miatt.


Ha csak úgy fogadja el a táplálékot, akkor nincs mese .. szoptatni kell.

2014. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószinüleg szopi közben igényli anya testét, illatát vagy melegét, ölelését. Ezzel nincs is gond. Anyuka akkor intézkedjen, ha éppen nincs szopiidő.
2014. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Feleségemnek dolga volt,meg én csak heti 1 napot vagyok itthon, akkor gondoltuk,hogy kimozdul, elintézni a bevásárlást, hivatali ügyeket... és rám bízta, de tehetetlen voltam.
2014. márc. 3. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kisiam is ilyen! Szegény apukámmal maradt itthon, ordított és addig nem evett amíg haza nem értünk a férjemmel. Próbájatok ki másik cumisüveget, hátha segít! Nekünk a Tommee Tippee bejött, mert hasonlít az alakja az anyamellhez.
2014. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálhattok 2-es cumifejet is, hátha csak türelmetlen, hogy nem jön olyan gyorsan a tej.


Egyébként nekem akkor csinálta ezt, amikor kezdett kihűlni a tej. Utána újra megmelegítettem és evett tovább.

2014. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itasd meg hagyományos kávéspohárból. A kórházban is abból itatják a babákat. A csak szoptatott baba pohárból sokkal jobban tud inni, a cumisüveggel nem nagyon tudnak mit kezdeni.
2014. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, legközelebb próbálkozom melegítéssel és kávéspohárral:)
2014. márc. 3. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet, tudom még korai, de a csőrös poharat is kipróbálhatjátok. Max nem fog inni belőle.

Annyira eltérőek a babák és annyira gyorsan változnak, hogy nincsen kőbe vésve, mikortól lehet pohárból vagy csőrösből itatni.


Nekem úgy jött a pohárból itatás, hogy egyszer elfelejtettem elvinni a cumisüveget. Így kénytelen voltam pohárból itatni és szépen ivott belőle. Csak sok mellémegy, ezért nem túl célszerű. De szükségmegoldásnak jó volt.

2014. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!