Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásnál fáj a mellbimbóm?

Szoptatásnál fáj a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
szoptatásoknál fáj a mellbimbóm mikor elkezdi szívni a fiam. Másnál is van ilyen? Normális ez? Nagyon fáj. Szinte már a könnyem csordul ki. Lehet ezt valamivel kezelni?
2014. márc. 29. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta szoptatsz? bimbóvédő krémet még nem próbáltál? Nekem szoptatás elején a garmastan nagyon bevált, aztán megedződött a cicim és nem kellett, de eleinte minden szopi után kentem. Elvileg le kell mosni szopi elött, bevallom nekem párszor kiment a fejemből, de mondta gyerekorvos és védőnő is, hogy semmi baja nem lesz a gyereknek tőle. !Persze le kell mosni!, de ha véletlen kimegy a fejedből akkor sincs baj.
2014. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most kezdtel szoptatni? Nekem kb. 2 hetig volt gaz, sirtam en is ne izgulj:-P Lansinoh krem masfel nap alatt rendberakta, es lemosni sem kell. Rakent anyatej meg garmastan nem ert semmit...
2014. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lansinoh krémet próbáld ki, azt nem kell lemosni :)

Jól szopik egyébként? Az alsó és a felső ajka is kifordul szopi közben rendesen?


Mennyi idős a baba? Mert a bimbóknak is meg kell edződni.


Szopi után kenj szét rajta egy kis anyatejet (mármint a mellbimbódon :)) és hagyd rászáradni és ha lehet hagyd a ciciket levegőzni!

2014. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hetes volt pénteken a kisfiam. Nem próbáltam még semmilyen krémet. De meg fogom próbálni. Igen szopizik rendesen. Köszönöm szépen.
2014. márc. 29. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
ohhh hát akkor ne csodálkozz, hogy fáj. Kenegessed valamivel amivel jónak látod, mert csak rosszabb lesz, ha kisebesedik akkor meg nem fogsz tudni szoptatni, jobb ezt elkerülni. Néhány hét múlva megedződik.
2014. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól szopizik? Mármint a technikája jó? Mert attól is fájhat. Nekem az első két hét katasztrófális volt, és ha a kórházban (Szent István) nem erőltetik a szoptatást, na meg nem mutatják meg és segítenek, hogy hogyan csináld jól, akkor tuti feladom, mondván, hogy ez rohadtul fáj. Bírd ki még ezt a pár napot, hidd el, hogy jobb lesz és eljön a mindenfelé (tv, reklám, promo) látott mosolyogva szoptatás :D
2014. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az elején nagyon sokat kínlódtam azzal, hogy kisebesedett a cicim a szoptatástól és nagyon fájt, kb 1,5 hónapig tartott ez. Bepanthennel kenegettem aztán rendszeresen és hamar meggyógyult.

Germastan krém nekem nem jött be.

2014. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!