Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi vagy elektromos mellszívó...

Piroska és a farkas kérdése:

Kézi vagy elektromos mellszívó, kinek melyik vált be jobban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem avent kézi volt, de nem vált be, másikat nem próbáltam.
2014. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem a kézi, de csak mert ez megfizethető volt
2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kézi volt, de végül béreltem hozzá egy gépet,mert simán nem vált be
2014. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem elektromos van, próbáltam a kézit sokkal nehezebb és időigényesebb
2014. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
elektromos....megéri,hogy ne nyúzzam szét egy életre a melleimet :)
2014. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akik az elektromost írták, melyik márkát használtátok? Én egyébként kézit használok egy hónapja, de úgy érzem, hogy lassan elbújhat mögöttem majd a komplett olimpiai különítmény, olyan bicepszeim lesznek...
2014. máj. 4. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ínhüvelygyulladást kaptam volna egy kézivel, elektromos Medela volt, kettőt kinyírtam, Aventről álmodoztam közben. :)
2014. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem avent volt, elektromos. ezt át lehet alakítani kézire is. csak akkor használtam a kézit, ha már belebolondultam a kattogásba. de a gépi hatásosabb volt és persze kézkímélőbb :)

én úgy tudom, hogy az aventnek már megszűnt a magyarországi szervize. (már több, mint egyéve elválasztotta magát a gyerekem, szóval nézz utána) sajnos igénybe kellett venni, pedig csak fél évig használtam. a szervízben azonnal kicserélték, nem kérdeztek, nem akadékoskodtak.

2014. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
24%
Száji... a feleségem szerint...:)
2014. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem kézi van de nagyon gondolkodom az elektromoson. Van tommee tippe ,meg avent utobbi kölcsönve. Az aventes jobb de igy is álmodozom a gépiről...
2014. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!