Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb, vagy mecsek szoptat...

Laktoherb, vagy mecsek szoptatós tea?

Figyelt kérdés
kinél hogy vált be és milyen arányban isszátok egy nap? most a mecsek baby teát iszom de át térnék másra, kell e szünet a két tea közt? ha ma veszek másikat akkor befolyásolja hogy ma ittam a baby mecsekből?
2014. máj. 23. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Hipp Natal jött be. Laktoherbtől fájt a hasam :/
2014. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy többet próbálj ki.


Én még édeskömény teát ittam literszámra, volt is tejem bőven. És attól tutira nem fáj a has.

2014. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
édeskömény teát hogy csináljam literszámra? kb. 1literhez mennyi filter?
2014. máj. 23. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem pedig a karamalz malátasör jött be, annyi tejem lett tőle, hogy a babám alig bírta nyelni. :-)

Napi egy dobozzal ittam, ha úgy éreztem kevesebb a tej.

2014. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mecsek baby babáknak való, nem a mecsek tejszaporító teát iszod? Azt kb. 2 hétig kúraszerűen ajánlják, nekem nagyon bejött, amikor csökkent a tejem ittam. Közben pedig a fitolactot, vagy a laktoherbet.
2014. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!