Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A bimbóvédö és garmastan krém...

A bimbóvédö és garmastan krém használata mellett sem javul a mellbimbóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem használni ezeket (2 napja) nem volt ennyire sebes a bimbóm és nem is fájt ennyire a szoptatás.. Mostmár berepedezések is vannak rajta. Nagyon félek mi lesz ebböl, nemhogy javul, de rosszabbodik. Légyszi segítsetek, mit tehetnék :(
2014. máj. 24. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

2 nap semmi :)

Én is használtam Garmastant, semmit nem ért.

Kb. 2-3 hétig rettegtem a szoptatástól, gyomorgörcsöm lett az idegességtől mikor felsírt a gyerek, mert tudtam, hogy most megint szoptatni kell.

Nagyon rossz érzés volt, de aztán hozzáedződött a mellbimból és elmúlt, utána még 10 hónapig szoptattam és sosem lett sebes.

Nekem rögtön az első napokban jött elő még a kórházban.

2014. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kenj a mellbimbódra anyatejet! Én 2 napig használtam a garmastant, semmit nem használt, majd másnap anyatejjel kentem, és elmúlt. Nekem nem volt nagyon vészes a seb, de hátha segít ez Neked is!
2014. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lansinoh krém!!! Csodákat tesz, és nem kell lemosni:)
2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De sokszor csak az idő segít.

Én kentem anyatejjel is, 24 órában melltartó nélkül voltam, hogy szellőzzön, mégse múlt el hetekig.

1. voltam

2014. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már mindent, aztán bekentem sertészsírral és rendbe is tette.
2014. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!