Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetes kisfiam miért szopik...

6hetes kisfiam miért szopik kevesebb ideig?

Figyelt kérdés
Mindkét mellemből szoptatom. Eddig 10-10percet szopott. 2napja viszont már sokkal hamarabb befejezi. Kiköpi meg fészkelődik össze-vissza. Nem sir utána meg nyugodtan alszik,az éjszakát is végig alussza. Mi lehet a gond? Vagy már csak ügyesebb és hamar végez?
2014. júl. 12. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sír, akkor ennyi idő alatt is jóllakik. Nem akkor szopik sokat a baba, ha sokáig van a melleden.
2014. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyre ügyesebb,és hamarabb megeszi az adagját. Én egyszer mértem az időt,6 perc alatt megette a lányom a szokásos mennyiséget.
2014. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aztaa...a mázlisták,nekem mindkét gyerekem 40-50 poercig "lógtak" a mellemen!
2014. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!merd le h mennyit eszik nehogy az legyen h csak az elejet szivja ki ami vizesebb. Lehet csak szomjas egyebkent ebben a melegben. De az id lehet hogy nyomja a büfi a pocakjat,ha feszkelodik probald meg hatha büfi utan meg vissza tudod tenni cicire. De elkepzelheto h ennyi ido alatt vegez,nekem ilyen idosen 20 percet logott egy cicin.
2014. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!