Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hónapos kislányom 5kg és...

2hónapos kislányom 5kg és amikor ébren van óránként cicire kéredszkedik viszont éjjelente 8-10órát alszik délután 3-4 óra szundi, hogy szoktassam le és le kell e egyáltalán (imadok szoptatni )?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát én nem szoktatnám sehová, ez tökéletes felállás. :)
2014. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Medvi ***** válasza:
47%
Miről akarod leszoktatni? Az evésről, az alvásról, vagy egyáltalán mi a gond? Szerintem örülj, hogy ilyen jól együttműködtök!
2014. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
ha az óránkénti cicizésre gondolsz, kétlem, hogy tele enné magát, mindig csak keveseket eszik, de azt így folyamatosan, az emésztése is folyamatos, én nem terhelném vele a gyomrát, de ha nincs panasz, akkor persze mindegy.
2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, de nagyon, hogy ennyit alszik! Valamikor pótolni kell a kaját is, ha szeretsz is szoptatni nem tudom mi a gond. (Csak, hogy jobban értékeld a helyzetet: 7 hónapos a babám és mióta megszületett nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban...a babád nagyon szülőbarát módon viselkedik :))
2014. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úristen! Miért nem vered a földhöz a feneked a gyönyörűségtől inkább?? :D Vagy én nem értem a kérdést...?
2014. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak a védőnő szerint csak 4óránként adjak neki egy enni, de nekem is így jó ahogy van: )
2014. aug. 16. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen ha 2,5-3 óránként enne, az is normális lenne. Milyen 4 óráról beszél?? Ami kialakult nálatok, az az igény szerinti szoptatás! Ne lepődj meg, ha ez változni fog. Az én babám 6 hetes kora óta 5-nél többdzör nem eszik, a védőnő "kivolt" tőlünk, de ha ennyi az igénye, nem fogom megtömni a védőnő igénye szerint :)
2014. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban mrg hagyd hogy úgy egyen, aludjon ahogy szeretne. Ilyenkor még nem kell nevelni, rendet szabni, az majd kèdöbb jön.
2014. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na aha, ez nálunk is így volt...elkezdte szépen átaludni az éjszakákat, 8-10 órákat. Csak anyatejes volt ő is. Majd a gyerekorvos megrovására, hogy igenis keltsem fel, mert leesik a vércukorszintje, jól beparáztunk, és mint a jógyerek, szófogadóan keltegettem max. 4 óránként. Eredmény: ő ordított, mert nem hagytam aludni, én meg azóta úgy vagyok, mint az előttem válaszoló: nem aludtam fél éve 3 óránál többet, mert azóta ilyen gyakran kel (jó esetben, de ennél csak előbb...) Nehogy változtass!!! :)
2014. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Istenem az ilyen gyerekorvos kidobhatná a diplomáját a kukába..a mi dokink meg azt mondja minél hamarbb leszoktatni az éjszakai evésről,mert valamikor a gyomornak az emésztőrendszernek is pihenni kell!!
2014. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!