Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi befolyásolhatja a tej...

Mi befolyásolhatja a tej mennyiségét? Eltekintve a folyadékfogyasztástól és attól, hogy mennyit teszed mellre a picit/fejed-e.

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A stressz, valamint ha nem pihensz eléggé, nagyon negatívan hathat a tejtermelésre. Próbáld minél lazábban az első időszakban is, persze, tudom, hogy lesznek nagyon nehéz pillanatok, mégis fel a fejjel, kérj a családból vagy baráti körből segítséget, és aludj, amikor a babád is alszik. Esetleg még a táplálkozásra figyelj oda, nem kell elefántnak való mennyiségeket megenni, de pl. nekem az elején kevesebb volt a tejem, ha nem ettem eleget, a leves és a húsos ételek csodákat tettek.
2014. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Van még egy kétévesem is, vele sokkal több tejem volt! A kislányom 6 hetes és 2-3 hetes kora óta szinte mindig kéri mind a két mellemet, csak úgy lakik jól. Valószínű nem pihenek eleget, de a két gyermek és a házimunka most kiteszi a napomat. Fejni szoktam szoptatás után, hogy növeljem a tej mennyiségét, de alig jön pár csepp. A leveseket megpróbálom! Köszönöm!
2014. aug. 17. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem a malatasor ill b vitamin is hatasos a surun cicre teves mellett. Ha cumizik hagyd el es cumizzon a ciciden ha megoldhato a nagyobb gyerek mellett...
2014. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem cumizik :)

2014. aug. 19. 06:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a tonnányi szénhidrát segített, csokis perec, linzer, vaníliás karika és társai, snickers hegyek. Nem híztam végül, úgy tűnik, hogy ez kellett akkor :)))
2014. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és a sok sok pihenés
2014. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!