Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi volt az oka, hogy abbahagyt...

Mi volt az oka, hogy abbahagytad a szoptatást?

Figyelt kérdés
mekkora volt a baba? ő nem igényelte,nálad volt más ok,vagy csak nagy lett?(nyilván nem olyan okra gondolok,hogy betegság,gyógyszerszedés miatt)
2014. aug. 22. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt, és már mindent evett, magától hagyta abba.
2014. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 11 hónaposan elválasztotta magát.
2014. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiam elég gyakran cicizett és gyakran kelt éjjel is szopizni, így 14 hónapos korában úgy döntöttem, elveszem tőle a napközbeni és alvások előtti szopikat először is. Szóval az oka az volt, hogy metanítsam magától is elaludni, nem csak cici. Maradt az éjjeli, amit 16 hós korára ő maga el is hagyott.
2014. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
7 hónapos volt, én választottam el, de őt sem nagyon viselte meg a dolog. 2 hónapja ment a stresszelés azon, hogy mikor fogy el a tejem, mikor marad majd éhes a gyerek. Homeó bogyók, tea, fejés, tiszta idegbeteg voltam. Aztán eldöntöttem, hogy a gyereknek a nyugodt anyjára van szüksége, nem az idegbetegre.
2014. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
az egyik 3 és fél éves volt a másik 2 éves, tandemszopi volt. Azért hagytam abba, mert eddig bírtam. Önzésből.
2014. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. baba 20 honapos volt, el kellett mennem altatasos orvosi beavatkozasra es egyebkent is ugy ereztem, hogy itt az ideje.

2. baba 12 hos es meg szoptatom, nala latom, hogy egyre kevesbe igenyli, inkabb csak ejjel, lehet, hogy ot hamarabb elvalasztom majd.

2014. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. baba: 12 hós volt, jött a tesó, a védőnő javasolta, hogy hagyjam abba.

2. baba: 2 éves és 11 hónapos volt, és úgy döntött, hogy inkább forralt és langyosra hűtött házi tejet szeretne bögréből :)

2014. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell lepontozni? Érezzem magam szarul mert nem nyomorítottam magam bele a "tejtermelésbe"? Hát nem.

Hihetetlen, megint kibukott, hogy a nők a nők legnagyobb ellenségei. Szomorú és szégyenletes...

2014. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat-én nem pontoztam le senkit.mindenki addig szoptat,amig mindkét(3,4...stb)félnek jó-és mivel neked ez problémás volt-tök jó,hogy igy kezeled.

nekem egy éves a kislányom,akkor még ráérek,ugye?

2014. aug. 22. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy többségében nem a kérdező pontoz.

Szerintem amíg mindkettőtöknek jó, addig nyugodtan lehet folytatni.

2014. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!