Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem üríti ki a mellem?

Miért nem üríti ki a mellem?

Figyelt kérdés
babám 8 hetes. a reggeli szopizásoknál, mikor a mellem tele, ő meg farkas éhes, 20 percet van egy cicin. ennyi idő alatt 60 ml körül eszik. ez.biztosan nem elég ebből a reggeli vizes tejből, de mivel abbahagyná az evést, átrakom a másikra amiből hozzáeszik még átlag 50 mlt. tehát olyan mintha csak addig enne mig könnyen jön a tej. nem azert.hagyja abba mert kiürült mert ilyenkor én még lazán lefejek belőle 60 mlt - abból a mellből amit ő ott hagyott.miért van ez? miérr nem eszik egy mellbol? a nap többi részében már nincs ennyi tejem, akkor 90eket eszik két mellvől, de nincs is bennük több, nem is.igényel többet.
2014. szept. 6. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "reggeli vizes tej". Annyit eszik amennyire szüksége van. Mi a gond?
2014. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de van. reggel tobb a tej viszont vizesebbb ejjel.meg zsirosabb. a kerdes pedig hogy miert.nem uriti ki a mellem? nem 60 mlre van szuksege mert utana meg a masikbol is legalabb ennyit eszik. a baj az hogy az elsobe benne hagy egy csomót.
2014. szept. 6. 06:41
 3/7 anonim ***** válasza:

szoptatás előtt lazíts fel a melled, azért van benne csomó mert nem masszírozod el

elfárad a kis szája a szopizásban, nem kell átrakni másik mellre ha nem igényli

te meg fejd le a maradékot, nehogy begyulladjon a melled, vagy add le, mert valószínű sok a tejed

majd később beáll a mennyisége, most még persze hogy sok van

2014. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de mint mondtam nem eleg neki a 60 ha hagynam h csak 60at egyen fel ora mulva ujra sir h ehes
2014. szept. 6. 07:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd egy picit megpihenni és utána juszt is ugyan abból a mellből kínáld. eleinte nem fog neki tetszeni, hogy melózni kell. ezzel szokták megszívni, akik cumis üveget is használnak, előbb-utóbb csak az kell, mert az oly egyszerű.

Én igény szerint szoptattam (értsd jól 10 percenként, ha kellett), de 3 órán belül csak ugyanazt a mellett kapta meg.

2014. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos az elejen belazasodtam es elment a tejen ezert muszaj volt uvegbol etetni amig fejessel visszahozom. de most mar csak max napi egyszer kap anyatejet uvegbol es nem is minden nap, ezért nem hiszem hogy ez volna az oka.
2014. szept. 6. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért nem próbálod ki?
2014. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!