Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este 6 utan mar nem akar enni...

Este 6 utan mar nem akar enni a 3 honapos lanyom. Csak sir a cicin, ha agyba rakom rogton elalszik. Napkozben is alszik, ejszaka sem kel fel. Eddig hetente 200g-okat hizott, hogy este nem eszik 1 het alatt csak 100g-ot. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nappal igy 4-5 alkalommal eszik 140-190g kozott.

2014. szept. 11. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ameddig hízik, addig nincs gond. Ráadásul nyugis is, pihen sokat, fejlődik az idegrendszere szépen.

Ha nagyon aggaszt, az oltásnál kérdezd ki az orvost és a védőnőt majd.


Én érdeklődtem a dokinál, mert az enyém nagyon sokat alszik éjjel és addig ugye nem eszik, nem iszik, de azt mondta az orvos, ha kellene neki, akkor felébredne és szólna. Örüljek neki. Ő is 5x eszik, de van olyan nap is, hogy csak 4x és 9kg már. Nem is nézem a súlyát csak havonta. 6 hónapos.

2014. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az enyem 7kg es 3 honapos. Akkor ne izguljak?
2014. szept. 11. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég a hét kiló. A fiam fél éves is elmúlt mire 7 kg lett. Nem egyenletes ütemben híznak a babák. Van, amikor gyorsabban, van amikor lassabban. Ha éhes lenne, felkelne éjjel is enni. Örülj, hogy alszik, élvezd ki ezt az időszakot, amíg nem kezdenek kibujni a fogai.
2014. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne. Pisis pelusa legyen mindig.

Az adagjuk anyatejből kg*120-150ml naponta, neked a minimum szerintem meg is van az éjszakai evések nélkül is.

2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azert aggodom, mert eddig mindene volt az eves, 200g-okat simam megevett. Most kevesebbet is eszik egyszerre, es este mar nem is kell neki.
2014. szept. 11. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan nagy a súlya,nem is csoda, hogy most már nem hízik ilyen ütemben.
2014. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne nézd hetente, csak havonta :)


Van elég tartaléka és a nagyobb súlyúak elvileg lassabban is nőnek egy idő után.

(Én várom, mikor jön el ez az idő, mert 6 hónaposan 80cm, 9kg a fiam és kb. úgy eszik, mint a tiéd és evett 3 hónaposan is, de ezt már írtam fentebb.)

2014. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányom ugyan így volt 3 hósan kezdte, hogy este 6 max fél7-kor elaludt reggel 5-6-ig. És kevesebbet is evett, amire azt mondta az orvos, hogy az anyatej is változik, táplálóbb lett, így kevesebbel is jól lakik. Amig nem sír, és fejlődik addig minden rendben van
2014. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2014. szept. 13. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!