Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudom folytatni a szoptatást?...

Tudom folytatni a szoptatást? Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok,mert vesekővel fognak kezelni,és azt mondták,hogy nem szoptathatom tovább a 3 hós kislányomat. én arra gondoltam,h a kezelés/esetleg műtét után megpróbálnám újra.Van erre esélyem,vagy inkább hagyjam? Kérlek segítsetek! Egy hetem van rá,hogy elválasszam a picit. A szívem szakad meg minden szoptatásnál és csak sírok. Köszi a segítséget!
2014. szept. 11. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Meddig fognak kezelni ? Addig esetleg fejheted. De tapasztalatból mondom hogy ha 2 hétig nem szopizik akkor mar nem fog ... En is igy jártam sajnos de mondjuk az en lányom 7 hós volt.
2014. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan meddig fog tartani. Nem nagyon sikerült fejnem eddig,meg nem is nagyon volt rá szükség. Remélem nem hetekről van szó,de az lehet ,hogy több szakaszban lesz. A fejéssel igyekszem akkor fenntartani. Te feküdtél kórházban? Hogy viselted?
2014. szept. 11. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hàt pedig a fejés az egyetlen lehetőség a tejcsi fenntartására, ha nem szopizhat ez idő alatt.

Nem feküdtem korhàzba hála istennek nem volt semmi bajom. Egyszerűen nem akart szopizni a lányom . 6 es fel hósan mar ha a közelébe tettem a cicit ordított nem volt hajlandó szopizni. Azt hittem nincs is tejem. Aztán 2 hét szünet után megindult a tejem. De eszébe sem volt bekapni :(

2014. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,fejni fogom.
2014. szept. 11. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy ibclc szoptatasi tanacsadot!!!
2014. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!