Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak fel orakat alszik a...

Csak fel orakat alszik a lanyom ket eves kozott, aztan nagyon faradt enni, igy csak 120-130g tud enni, aztan mar nem kell neki. Estefele meg egyalltalan nem akar szopizni. Mit csinaljak, hogy tobbet egyen?

Figyelt kérdés
Mar ott tartunk, hogy ujra felkel ejszaka is. Eddig kb. dupla ennyit evett.

2014. okt. 6. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idő? Milyen súlyú?

Lefejve adni rendes adagot?

Tápszer pótlás?

2014. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 honapos es 7,5kg. Nem fogadja el a cumis uveget, mar tobbszor probaltam. Ejszaka es reggel, mikor meg kipihent megeszik 190g-ot. Tapszert meg nem fogok adni neki, mikor az anyatejet meg a lefolyoba ontom.
2014. okt. 6. 14:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, es vashianya sincs. Most volt vervizsgalaton.
2014. okt. 6. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:

anyatejet ne öntsd ki, fagyaszd le, jó lesz az még.

de ha nem sír, hízik, akkor lehet napközben most elég neki a kevesebb tej.mióta tart ez?

2014. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hete. Nem hizik annyit, mint eddig. Egyik heten 120-140g-okat, kovetkezo heten 230-250g-okat.
2014. okt. 6. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém is minimálisat alszik, de ő születésétől. Én közvetlenül ébredés után etetem, különben ő sem eszik rendesen. Ja, igen: Ha magadra kötöd sem alszik el estefelé séta közben?
2014. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezzel fogok probalkozni...
2014. okt. 6. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom még nincs 4 hónapos, de nála is most ez van, hogy nem akar enni. Viszont ő csak 5,2kg és 60-100g-ot hízott,az utóbbi 3 hétben,ami tényleg kevés. A védőnő és doki is azt mondja, hogy van ilyen, hogy kevesebbet esznek. Amúgy a 120-150g jó hízás, nem kell 200g felett híznia, főleg, hogy így is nagyon jó a súlya.

Persze, megértem, hogy aggódsz, én is aggódok, hiába mondják, hogy nem kell. :-) Alvásban nem tudok segíteni, mert az enyém elég jól alszik.

2014. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az alvashiany miatt van, hogy keveset eszik. Csak meg arra nem jottem ra, hogy vegyem ra, hogy tobbet aludjon egyhuzamban.
2014. okt. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!