Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem akar cicizni a babam?

Miert nem akar cicizni a babam?

Figyelt kérdés
csaszarmetszessel szultem a gyermekem 2 nappal ezelott es valamiert nem akar cicizni megkostolja az anyatejet igaz a cici a szajaba marad de nem szopik csak nezelodik kozben vagy elalszik rajta. most akkor soha nen is fog szopni.?
2014. okt. 11. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt a babám, mikor nagyon sok tejem volt és bedurrant tőle a mellem. Túl kemény volt, ezért nem bírt rendesen szopni. Ha lefejnél kézzel előtte egy kicsit, hogy puhább legyen a melled úgyse szopik?
2014. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha előtte kap a csecsemősöktől pl cukrosvizet, akkor nem lesz éhes. Esetleg erre kérdezz rá, kapott-e, ha igen, akkor egy ideig ne adjanak neki, hogy éhes legyen, és egyen is, ne csak cumizzon a cicin.

Amúgy ha nagyon be van durranva, akkor lehet, hogy valóban nem tud belőle enni.

Te tudod, hogy mennyire kemény.

2014. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat..az a problema hogy lapos a mellbimbom es nem tudja ugy bekapni de mar vettem bimbo kiemrlot es azzal szepen cicizik :)
2014. okt. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!