Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik fogamzásgátlótól...

Melyik fogamzásgátlótól híztatok? Szoptatás mellett biztos, hogy nem lesz gond a babánál?

Figyelt kérdés

Hamarosan babám lesz és már tervezgetem,hogy ismét fogamzásgátlót szedek majd.Viszont szoptatás mellett nem tudom melyik jó.Az egyik ismerősöm akkora,mint a víziló,sokkal-sokkal kövérebb,mint szülés után,vagy előtt.

Ti melyiket szeditek?Én olyant szeretnék,ami mellett mensiznék is,vagy olyan nincsen?


2010. jan. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

cerazettet szedtem. Ennél elvileg nincs szünet, vagyis nincs mensi sem.

én nem híztam tőle, sőt, szépen fogytam szoptatás alatt. Viszont ezt csak addig lehet szedni, míg napi min 3-4szer szoptatsz, annál kevesebbnél nem véd.

De szerintem legjobb, ha majd 6 hetes kontrollon megbeszéled az orvossal. Elmondod, mik az elvárásaid, ő meg javasol, amit tud.

2010. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsodat!
2010. jan. 25. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
én is cerazette-t szedek, nem híztam semmit sem. De veled ellentétben én minden hónapban menstruálok. Egyébként nekem nemcsak a dokim mondta azt, hogy a szoptatás után is lehet szedni, hanem a gyógyszer tájékoztatóján is ez szerepel. Még most is szoptatok, semmi gond nem volt ezzel sem.
2010. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Azaliat szedek már 3. hónapja. Eddig csak egyszer volt menzim, mikor még nem indult be a tej. Azóta 2 hónap telt el. Nem híztam tőle, az árán kívül nem tudok rosszat mondani rá.
2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!