Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből a Dalacin antibiotikum?

Figyelt kérdés
Sajnos fogászati kezelés miatt muszáj Dalacin 300 antibiotikumot szednem, es emiatt a szoptatast szüneteltetem. A tejet lefejem 3-4 óránként, pénteken lesz vége az 5 napos kuranak. Remelem valaki tud segíteni mi a leghamarabbi időpont amikor mar nyugodt szívvel szoptahatok. A védőnő hétfői napot tanácsolta. Köszi!
2014. nov. 20. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg szoptathatsz mellette en is ezt kaptam a korhazban tejlázra.
2014. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt kell szednem implantatumot tesznek be. Laktacios tanacsado aki egyben gyogyszeres is mondta h.szedhetem. pici riziko van:minimalis esely van ra h.belgyulladasa lesz a babanak. Ez egy olyan antibiotikum ami babaknak is letezik es az anyatejbol joval kevesebb kerul at mintha bevenne ha pl.beteg lenne. Ennyit tudok rola. En beszedem majd es szoptatok tovabb.
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a babad?
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Nekem azt tanácsolták ne szoptassak :(

4 hetes a babám.

2014. nov. 21. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig inkabb ovatosak mert gyakran az orvosok sem ertenek hozza sajnos!!! Nekem a fogorvosom sem javasolta de a gyogyszeresz igen.

A te babad nagyon pici. Mit es mibol adsz neki igy ha nem szoptatod?

2014. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!