Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Magától elapad a tejem, vagy...

Mendez kérdése:

Magától elapad a tejem, vagy rá kell segíteni?

Figyelt kérdés
A kislányom ahogy betöltötte az 1 évet, fokozatosan leválasztotta magát. Most ott tartunk, hogy az egyik mellemből 4 napja, a másikból 3 napja szoptattam utoljára. Nincs megdagadva egyik mellem sem, viszont, ha megnyomom, még jön belőle tej. Hogyan tudom elapasztani?Vagy magától elapad? Ti hogy csináltátok?

2015. jan. 11. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem feszül, nem fáj, akkor nincs semmi teendőd. Azért a tej nem néhány nap alatt apad el teljesen, pár hét, és nem fog már szivárogni nyomásra sem. Akkor kellene cselekedned, ha fájna, begyulladna.
2015. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kislányom 16 hónapos koráig szopizott, most 27 hónapos és még mindig van tejem ha megnyomom viszont nem feszül nem fáj, szerintem ez változó mindenkinél
2015. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!