Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha alig van pisi, alig evett...

Ha alig van pisi, alig evett a baba?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje, az esti etetés után, kb. este 10-kor lerakom a 3 hónapos babámat aludni, s 3 vagy 4 óra múlva, amikor megnézem a pelusát, szinte teljesen száraz. Összehasonlítva egy újjal, nem is érezhető súlybeli különbség, tehát nem telik meg pisivel. Kíváncsiságból ráraktam a konyhai mérlegre, s az új 25 gramm, míg a használt 26 gramm. Ennyire nem eszik este semmit?
2015. jan. 21. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérd meg a babádat evés előtt meg evés után és máris kiderül.
2015. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs már babamérlegem, azt a 2. hónap végén visszaadtuk, mert semmit nem mutat, hogy hány grammot szopott.
2015. jan. 21. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé kiszáradás felé tendál. Mindenképp beszélj a gyerekorvossal!
2015. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utána van pisi, tehát éjszaka is szopizik és van pisi reggelre, csak ez a lefekvés utáni tűnik érdekesnek, mert érzetre szív, nyel sokat, aztán alszik, de 3-4 óra múlva, amikor nézem a pelust, alig van valami.
2015. jan. 21. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős babánál 3-4 óra vizelet nélkül akkor sem jó jel. Én inkább megmutatnám akár feleslegesen is orvosnak, minthogy később derüljön ki, hogy baj van.
2015. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi baj, ha a későbbi pelusokban rendesen van pisi. Este lassabb az emésztés, felszívódás, ezáltal a vizeletkiválasztás is.
2015. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom hogy felesleges az aggodalom, ha a nap többi részében súlyos csonagokat produkál.

az én babám 2-3 hónaposan 40-50 mlt evett vacsira es vigan ataludta az ejszakat, heti 200 gr hizassal.

talan este a tied sem eszik annyit, faradt a lakmarozashoz, de este amugy is lassabb az emesztes.

2015. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két utolsó, köszönöm nektek!! 😃 Megnyugodtam! Köszi!!
2015. jan. 21. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Merd 24 oran keresztul a pelusait. En konyhai merlegen mertem. Mertnle egy pelust h.mennyi es 24 oran keresztul minden pelust tegyel ra. Abbol merheto kb.mennyit evett. Ez a legegyszerubb modszer a meresre igy nem a babat kell pakolgatni. Sok sikert!
2015. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!