Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a jobb szerintettek, az ha...

Mi a jobb szerintettek, az ha csak anyatejet kap mondjuk 1-2 hónapos koráig, vagy ha 5-6 hónapig kap anyatejet 2x-3x naponta és mellé tápszert?

Figyelt kérdés

Nem akarok vitát elindítani, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Sajnos én 1 hónapig tudtam szoptatni, mert már nem volt elég tejem.El kellett kezdenem tápszert adni. Mára már csak lefejt tejet tudok neki adni, napi 2x 140-150ml-t. Most leszünk 6 hónaposak! A hozzátáplálást már megkezdtük.

Szerintettek van értelme folytatni????


2010. febr. 14. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
A tápszert hagyd el.Anyatejre már nincs feltétlen szüksége,de adhatsz neki,ha van.Adj neki zöldségeket,gyümölcsöket stb.
2010. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést,mert a két dolog nem zárja ki egymást.Ha 1 hónapig tudtad kizárólag szoptatni,és azóta anyatej+tápszert kap,akkor mi a másik verzió?

Nem tudom próbáltad-e,h minden etetésnél mellre teszed először,h elég inger érje mellet,hátha fokozódik a tejtermelés.Aztán kaphatja a tápszert,ha próbálkozott kicsit.

2010. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja,félreértettem.Én a helyedben amikor kiváltok egy étkezést,a tápszeresekkel kezdeném,és az anyatejeseket hagynám utoljára.
2010. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem fogadj el már a cicit!

A kérdés az, hogy még érdemes e tejet adni neki?


A hozzátáplálást megkezdtük, délben már csak bébi ételt kap.

2010. febr. 14. 08:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Déli tápszert már el hagytuk. Reggel anyatej, délután 16kor anyatej. Este fél 8kor, és 22kor tápszer.
2010. febr. 14. 08:45
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem érdemes neki anyatejet adni amíg tudsz,1 éves koráig úgyis ki fogod az összes étkezést váltani.

De ez az én véleményem,biztosan nehéz folyton fejni,csak kicsit bírd még!:)

2010. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy már előttem is írták a tápszert hagyd el ne az anyatejet amíg van addig adjál neki.:-)
2010. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy érdemes adni neki. Annyi minden védőanyag van benne, amit tápszerrel nem tudnak utánozni!

Bírjad még! És ügyes vagy!

2010. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. febr. 14. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd! Én még csak egy hónapja fejek napi 4-szer, de már most nagyon kivagyok tőle. Mindig az jár a fejemben, hogy hogy fogom én ezt fél évig kibírni!:-)
2010. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!